Administrasjon

Rektor Ann Kristin Malmquist ann-kristin.malmquist(a)al.fhs.no Seniorkonsulent kurs og administrasjon: Gry Løkstad – (Tillitvalgt for NTL/Norsk Tjenestemannslag) gry.lokstad(a)al.fhs.no Administrasjonssekretær og deltagerkoordinator: Jolande Scherpenisse jolande.scherpenisse(a)al.fhs.no Førstekonsulent, lønn, personal og økonomi : Gry Kopperud – (Verneombud) gry.kopperud(a)al.fhs.no Administrasjonmedarbeider, FHS kursdoordinator og internatansvarlig: Bente Lisbeth Køk b.l.k(a)al.fhs.no Markedsføringsansvarlig :  

Tegnspråktolker:

Koordinator og tegnspråktolk: Solveig Nyhus solveig.nyhus(a)al.fhs.no Tegnspråkolk: Ariana Berisha ariana.berisha(a)al.fhs.no

Folkehøgskoleavdeling:

Avdelingleder: Alexander Kvalheim alexander.kvalheim(a)al.fhs.no Internatansvarlig: Bente Lisbeth Køk b.l.kok(at)al.fhs.no Lærere: Claudia Murray Elinor Rønning Gunnar Snær Jonsson Johanna Asprusten –(ansattes representant)

Kursavdeling:

Avdelingleder: Morten Lundahl morten.j.lundahl(a)al.fhs.no Lærere – voksenopplæring: Joseph John Murray Trine Lin Kronhaug Ulla Maija Brauti Daniela M. Roos Lærere – skolehus: Monica Sandland Lundahl – (Tillitvalgt for FHF/Folkehøgskoleforbund) Malin Lundahl Ida Nicole Sønsterud Bukken Bruse barnehage: Leder: Nina Abusdal – nina.abusdal(a)al.fhs.no Assistent: Marie Åsan

Vedlikehold og drift:

Vedlikeholdsleder/IT-konsulent: Kenneth Ommundsen – (vara verneombud og varamedlem for ansattes representant) kenneth.ommundsen(a)al.fhs.no Vaktmester: Nexhat Berisha Ole Kristian Kolstadbråten Renhold: Kimete Berisha Malgorzata Myrann IT: Patrick Wiche

Kjøkken:

Kantineleder: Patricio Donoso patricio.donoso(a)al.fhs.no Kokk: Geir Sætre Steen Danielsen Kjøkkenansatte: Dina Calado Dayami Borroto Kristina Nakvosiene

Organiasjonskart:

Organisasjonskart-2021